Sorunuz mu var ?

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi
Giyim Sanatkarları Sanayi Sitesi
2.Ada A Blok No:102
Başakşehir / İSTANBUL

Tel : 0 (212) 671 76 58
Tel : 0 (212) 671 76 59
Fax: 0 (212) 671 63 71
E-mail: info@aktifwebtasarim.com
HAZIR KEKTEN PASTA YAPMIYORUZ!
Acaba yanlış siteye mi girdim, ne keki, ne pastası, bana web site lazım diyen hanımefendi ve beyefendilere yanlış duymadıklarını, sadece teşbihte hata olmaz deyip örneklememizi hoş görmenizi dileriz...

Marketten alınan hazır kekten yapılan pasta ile tüm malzemeleriyle sıfır noktasından (un’dan) yapılmaya başlanılan pastanın aynı olmayacağı aşikardır. Web site tasarımlarında da hazır şablonlarla yapılan web site ile tasarımı ve yazılımı sıfırdan yapılan web site arasında da çok ciddi farklar vardır. Hazır kekler katkı maddelidir, kanser yapar :)

Web tasarım yaptırmak için buradasınızdır umarım. Eğer google’a hazır kekten pasta yazıp da bu sayfaya geldiyseniz, hemen çıkmadan önce google’da aranılıp bulunmak isteyen firması olan arkadaşlarınıza bizi önerebilirsiniz. Onlara şöyle deyin: “Google’a hazır kekten pasta yazdım, web tasarım sitesinde buldum kendimi; o zaman bu adamlar hangi kelimelerde organik olarak google’da üst sıralara çıkmak istiyorsan seni de çıkarırlar.” Yalan değil, o iş bizim.

Şirketinize özgün kurumsal profesyonel bir web sayfa tasarımı, kodlarını yan yana alt alta yazarak sıfırdan oluşturduğumuz web yazılımı, yazılarını bir yere bakmadan yazdığımız SEO içerik yazıları kendi bünyemizde yapılmaktadır. Tasarım ve kodlamasıyla iyi bir web siteye sahip olmanız, iyi bir arabaya sahip olmanızdan çok daha iyidir. Çünkü bu web site size en iyi arabayı bile aldırır.

Kodlaması doğru yapılmamış yazılıma sahip bir web site bir çok açıdan sorun oluşturmaktadır. Web siteniz yavaş çalışır, müşteriler hızlıca sitenizi terkeder. Site yavaş çalıştığı için Google Algoritmaları sitenizi yukarı çıkartmaz.

Gelin şirketiniz için en uygun pastayı çikolatalı, muzlu, frambuazlı olarak yapalım. Yalnız küçük bir hatırlatma yapmakta fayda var: Mahallenin çıkmaz sokağındaki pastaneden alacağınız pastanın mükemmel olmayacağını; ve şehrin en iyi pastacısından alacağınız pastanın da çok ucuz olmayacağını söylemeye gerek olmasa da yazmak da fayda var :)
WEB TASARIM PAKETLERİMİZ
Standart
500 MB Hosting
5 GB Aylık Trafik
5 E-Mail
10 Sayfa
Mobil Uyumu
Teknik Destek
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Dinamik
5 GB Hosting
5 GB Aylık Trafik
 10 Mail
15 E-Mail
Özgün Tasarım
Sınırsız Sayfa
Mobil Uyumu
Yönetim Paneli
Haber Yönetimi
SEO Altyapı
Google Maps
Google Kayıt
Teknik Destek
-
-
-
-
Profesyonel
Sınırsız Hosting
Sınırsız Aylık Trafik
50 E-Mail
Özgün Tasarım
Sınırsız Sayfa
Mobil Uyumu
Yönetim Paneli
Haber Yönetimi
SEO Altyapı
3 Dil Seçeneği
Google Maps
Google Kayıt
İçerik Editörlüğü
Üyelik Sistemi
Etkinlik Takvimi
Blog Yönetimi
Teknik Destek


Hosting : Web sitenizin ve maillerinizin kapladığı alandır.
Aylık Trafik : Ziyaretçilerinizin web sitenizde baktıkları her sayfa/resim/video aylık trafiğin artmasına sebep olur. Ne kadar çok ziyaretçi gelirse trafiğiniz de aynı oranda artar. Google reklamları veriyorsanız sınırsız trafik tavsiye ederiz.
E-Mail : E-Mail gönderme/alma konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Outlook kullanmıyorsanız E-mail kontrol panelinden maillerinizi kontrol edebilirsiniz.
Mobil Uyumu :Web siteniz tüm cep telefonu, tablet ve pc'lerde sorunsuz gözükmektedir. Örnek olarak PC versiyonunda yan yana 4 resim varken, tablette 2, mobilde her satırda tek resim gözükür.
Özgün Tasarım : Web sitenizin tasarımı copy/paste olmadan, kurumsalınıza uygun, şık, profesyonel bir şekilde size özel hazırlanmaktadır.
Sınırsız Sayfa : Dilediğiniz kadar sayfa / ürün ekleyebilirsiniz.
Yönetim Panelli : Kullanımı kolay yönetim paneliyle tüm sayfalarda değişiklik yapabilir, yeni sayfa ve resim ekleyebilirsiniz.
Haber Yönetimi : Şirketiniz hakkında haber ve duyuru ekleyebilirsiniz. Haber detay sayfasında resim ve video paylaşabilirsiniz.
Seo Altyapı : Web sitenizin kodlamasını SEO uyumlu hazırlıyoruz. Title, Description, etiket, keyword ve ürün yazılarının google ve diğer arama motorlarında gözükmesini sağlıyoruz.
Dil Seçeneği : Sizlerden gelen tercümelerle dilediğiniz dillerde web sitenizi yayınlıyoruz. Kaç dil seçeneği varsa yönetim panelinden tüm dillerde sayfa oluşturabilirsiniz.
Google Maps : Şirketinizin google haritadaki konumunu web sitenizde yayınlıyoruz. Navigasyon uyumlu olan harita ile müşterilerinizin sizi çok kolay bulmasını sağlıyoruz.
Google Kayıt : Web siteniz hazır olduktan sonra google kayıt ve site haritası tanımlamalarını eksiksiz yapıyoruz.
İçerik Editörlüğü : Sizden gelen yazıları düzenliyor, imla hatalarını düzeltiyoruz. Ben yazı yazmam derseniz sizin yerinize ürün ve hizmetlerinizle ilgili yazıları yazıyoruz.
Üyelik / Bayilik Sistemi : Sitenize üye olanlara özel indirim, duyuru yapabilirsiniz. Bayilik sistemiyle bayilerinize özel fiyat teklifleri verebilirsiniz.
Etkinlik Takvimi : Sinema/Tiyatro oyunları, fuar, etkinlik gibi tarihsel olarak bilgi vermek istediğiniz ne varsa etkinlik takvimiyle ziyaretçilerinizi haberdar edebilirsiniz.
Blog Yönetimi : Sektörle ilgili ya da şirketinizle ilgili yazmak istediğiniz yazı ve paylaşmak istediğiniz resimleri blog yönetimi sayesinde kolaylıkla yayınlayabilirsiniz.
Teknik Destek : Web siteniz ya da maillerle ilgili 7/24 hizmet vermekteyiz.


Not : Fiyatlarımıza ( %18 ) KDV dahil değildir.
Yıllık hosting ve güncelleme bedeli ilk yıl için fiyata dahildir.
Sonraki her yıl için belirlenen yıllık ücret alınır.
Paket dışında kalan web tasarım hizmeti için fiyat sorunuz.
Domain (Alan Adı) fiyatlara dahil değildir.
ŞİRKETİNİZE UYGUN WEB SİTE TASARIMININ NASIL OLACAĞINA KARAR VEREMİYOR MUSUNUZ? YA SİZ GELİN, YA BİZ GELELİM.
Profesyonel bir web sitesine neden sahip olmanız gerektiğini söylemeye gerek yok. 15 yıl önceki ilk web sitemizde bunlardan bahsederdik. Şuan web site yaptırmanın katalog yaptırmaktan daha önemli olduğunu bilmeyen şirket kalmadı. Önemli olan zaten yapılacak olan web tasarımın profesyonel çizgilerde olması, yazılımda kodlamanın doğru olması, google aramalarda üst sıralara çıkması, müşterilerinizin aradığını kolay bulabilmesi ve her yönüyle şirket kurumsalınızı yansıtmasıdır.

Biz aktifwebtasarım ajansı olarak web tasarımınız bittikten sonra yüzünüzdeki tebessümü ve içinizdeki rahatlamayı göstereceğimize SÖZ VERİYORUZ...


E-TİCARET - KURUMSAL WEB SİTE REFERANSLARIMIZ


ikitelli web tasarım , kurumsal web site tasarımı , profesyonel web site tasarımı , web tasarım firmaları , web sayfa tasarımı , web site yazılımı , e-ticaret sistemi
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi
Giyim Sanatkarları Sanayi Sitesi
2.Ada A Blok No:102
Başakşehir / İstanbul
Tel : 0212 671 76 58
Tel : 0212 671 76 59
Fax : 0212 671 63 71

info@aktifwebtasarim.com
AKTİF WEB TASARIM, AKTİF DIZAYN DANIŞMANLIK MAT. ve REKLAM HİZMETLERİ SAN. TİC.LTD.ŞTİ. KURULUŞUDUR.
www.aktifdizayn.com