Sorunuz mu var ?

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi
Giyim Sanatkarları Sanayi Sitesi
2.Ada A Blok No:102
Başakşehir / İSTANBUL

Tel : 0 (212) 671 76 58
Tel : 0 (212) 671 76 59
Fax: 0 (212) 671 63 71
E-mail: info@aktifwebtasarim.com


MÜŞTERİLERİNİZ GÜNÜN YARISINI SOSYAL MEDYADA GEÇİRİYORKEN SİZ NİYE YOKSUNUZ?
Şuan bu yazıyı okuduğunuza göre sosyal medyanın gücünün farkındasınız. O zaman sizi yormayacak, leb demeden leblebinin tarihini yazacak, sizin yerinize düşünüp hayata geçirecek, müşteri gibi değil de dostane bir yaklaşımla güven verecek bir web tasarım ajansı bulamadınız. Ama şuan buldunuz. En iyisi yazıya devam etmeden önce kendinizi bir kahve ile ödüllendirin...

Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Pinterest, Google +, Youtube gibi müşterilerinizin takip ettiği, beğeni ve paylaşımda bulunduğu sosyal mecralar için kurumsal kimliğinize uygun sayfa tasarımları yapıyoruz. İsterseniz facebook store'da sanal mağazanızı açıyoruz. Ürünlerinizin facebook, instagram ve twitter'da reklamını yönetiyoruz.

Sosyal medya reklamları ile yeni müşteri kazanmak, daha çok satış yapmak kim istemez ki...

Bir çok reklam mecrasına göre çok daha ucuz olan sosyal medya reklamlarını profesyonel ekibimiz raporlama yaparak takip etmektedir. Reklam metinlerinin ve görsel tasarımların modern çizgide profesyonelce hazırlandığı reklamlarınız sayesinde kısa sürede hem satış yapacak hem de takipçi sayınız artarak potansiyel müşteri edineceksiniz.

GOOGLE ADWORDS YAZISI

Milyonlarca insan gibi siz de ihtiyacınız olan ürün veya hizmet için google'da arama yapıyorsunuzdur. Rekabetin yoğun olduğu sektörlerde ve SEO çalışması yapılmayan bir web sitenin ilk sayfada gözükmesi oldukça zordur. Ya da web sitenizi yeni yaptırdınız, üst sıralara çıkması için zaman gereklidir. Ama Google Adwords ile ücretli reklam vererek ilk sayfada müşteri çekebilirsiniz.

Biz sizin için sektördeki diğer rakip web sitelerini, reklam verenlerin durumunu inceliyor, hangi anahtar kelimeler ve bütçeyle yola çıkılması gerektiğinin analizini yapıyoruz. Aylık bütçe ve anahtar kelimeler belirlenip reklamlara başlıyoruz. Raporlara ve geri bildirimlere göre reklamı değiştirme, bütçe artırma/azaltma gibi stratejilerle google reklamlarınızı optimum şekilde yönetiyoruz.
sosyal medya hesapları , sosyal medya reklamları , web site tasarımı , facebook reklamları , instagram reklamı , google adwords reklamı , ikitelli web site tasarımı
İkitelli Organize Sanayi Bölgesi
Giyim Sanatkarları Sanayi Sitesi
2.Ada A Blok No:102
Başakşehir / İstanbul
Tel : 0212 671 76 58
Tel : 0212 671 76 59
Fax : 0212 671 63 71

info@aktifwebtasarim.com
AKTİF WEB TASARIM, AKTİF DIZAYN DANIŞMANLIK MAT. ve REKLAM HİZMETLERİ SAN. TİC.LTD.ŞTİ. KURULUŞUDUR.
www.aktifdizayn.com